Ciało

Zabieg dla ciała

Uzdrawianie za pomocą świec i konch Idian Hopi. Przy pomocy zabiegu świecowania czyścimy układ limfatyczny. Tak przygotowujemy we właściwy sposób całe przedpole do działania leczniczego.

Zastosowanie: możemy uzyskać między innymi

Delikatne usunięcie woskowiny z ucha

Usunięcie podrażnienia w uszach i zatokach,

Usunięcie szumu i dzwonienia w uszach,

Poprawę słyszalności,

Zmniejszenie lub usunięcie bólów głowy migrenowych i zwykłych,

Usunięcie nieżytu nosa,

Usunięcie stanu zapalnego zatok nosowych, czołowych i zatok szczękowych.

Uśmierzanie w przypadku stresów i pobudliwości nerwowej.

Woskowanie – usuwanie zbędnego owłosienia:

-całe nogi,

-bikini podstawowe,

-bikini całkowite,

-ręce,

-pachy,

-plecy,

-tors,

-twarz.

Masaż kręgosłupa – podczas masażu na łóżku CERAGEM – przesuwają się wewnętrzne projektory wzdłuż tułowia powodując:

-odblokowanie kanałów energetycznych,

-rozluźnienie mięśni skupionych wokół kręgosłupa,

-poprawę krążenia krwi,

-relaks i odprężenie całego ciała

GUAM – rozgrzewający koncentrat zawierający ekstrakty roślinne oraz w 100% naturalne składniki pochodzenia morskiego (algi, glinki, sole mineralne). Preparat przeznaczony do skutecznej i systematycznej walki z cellulitem i tkanką tłuszczową. Efekty widoczne są już po pierwszej aplikacji. Działa dobroczynnie na skórę – ujędrnia ją, nawilża, wygładza, dostarcza niezbędnych składników odżywczych. Stanowi doskonałe uzupełnienie kuracji odchudzających.

-cynamonowa maska termiczna – ekstrakt z cynamonowca i pieprzu cayenne stymulują termagenezę oraz powodują efekt przekrążenia skóry, który silnie pobudza przemianą materii, spalanie tkanki tłuszczowej oraz redukuję cellulit. Maska idealnie sprawdza się w zabiegach body wrappingu na brzuch, pośladki oraz uda.

 

-mezoterapia mikroigłowa ciała o działaniu wyszczuplającym, antycellulitowym i redukującym rozstępy. Dzięki tworzeniu mikro kanalików, wprowadzane serum oraz stosowane preparaty wnikają głębiej, szybciej i w większym stężeniu.

 

-lipolaser – pod wpływem promieniowania laserowego w mitochondrium każdej komórki tłuszczowej dochodzi do reakcji chemicznej powodującej rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Zachodzące w trakcie tej reakcji zmiany chemiczne prowadzą do powstania kanałów w błonie komórkowej, przez które wydalane są kwasy tłuszczowe. Metabolity przenikają do układu limfatycznego i zostają wydalone z organizmu. Zabieg jest niezwykle skuteczny, zapewnia szybką utratę centymetrów w obwodzie, przy wymianie nie uszkadza innych tkanek, takich jak nerwy, skóra, naczynia krwionośne.